FISKARS 135510

FISKARS 135510

Garantovaný nákup z StavbaEU.sk

Info v obchode95 % • 420 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €90 % • 2 389 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka3,9 €97 % • 11 835 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant7 €91 % • 3 596 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,99 €98 % • 7 468 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €362 recenziíĎalšie informácie

35.8 cm

• Veľmi spokojná.

• ľahkosť
  • , zakúpené v Landema.sk

Tieto hrable som používal niekoľko rokov. Pracujem ako záhradník vyše desať rokov a tieto hrable som si obľúbil, vždy keď bolo potrebné použiť hrable. Na záhrade to je najmä pri úprave terénu. Sú ľahké, obratné a pevné. Je to iný pocit pracovať s nimi ako s klasickými hrablami. Je možné ich viacej zaťažovať, samozrejme každé náradie má svoj limit, keď ho dostane do rúk “necitlivý barbar” tak zničí všetko. Neviem ešte celkom ako sa pracuje s hrablami xact, ešte som ich nemal možnosť porovnať. No najlacnejšia nová rada s názvom “ solid” ma nezaujala. Mal som ich v ruke. Nejde asi ani tak o váhu ako o pocit ktorý som mal z ich rúčky a z ich vyváženia. Myslím že neznesú takú pracovnú záťaž ako táto produktová rada. Radšej si priplatím za dobré náradie. Ak to človek používa často, tak to za to vždy stojí.

Dĺžka
154 cm
Materiál
kovové
Počet zubov
Šírka záberu
35.8 cm

Rad ľahkého náradia Fiskars obsahuje nástroje, ktoré znižujú námahu chrbta a zjednodušujú prácu na záhrade. Náradie z tohto radu má odľahčené hliníkové násady, potiahnuté plastom a ergonomické držadlá alebo kvapkovo tvarované rukoväte na optimálne držanie. Čepele, hroty a pracovné časti hrablí sú vyrobené z kvalitnej ocele alebo z trvanlivého plastu. S dôrazom na detail uvádza Fiskars nové vylepšenia širokej palety výrobkov ľahkého náradia – polyesterové očko na konci násady na zavesenie. To pomáha jednak udržovať poriadok v záhradnom domčeku, tak aj omnoho ľahšie zavesenie náradia v obchodoch. Ľahké záhradné hrable na úpravu povrchu záhonov 14 zubov, pracovná časť je z nerezovej ocele

Násada je z tvrdeného hliníka potiahnutá mäkkým plastom v mieste uchopenia

Kvapkovité zakončenie násady pre pohodlné držanie

Závesné očko pre ľahké skladovanie

Číslo výrobku  135510

Hmotnosť  660 g

• Veľmi spokojná.

• ľahkosť
  • , zakúpené v Landema.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Záhrada-eshop

• celkom dobra značka
  • , zakúpené v 4home.sk

• ľahké,pevné hrable od overeného výrobcu za perfektnú cenu
  • , zakúpené v OK market

• Veľmi dobre sa s nimi pracuje, hlavne ten rýľ je perfektný.
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• ľahučký nastroj
    • neviem

vynikajúci nástroj s dostatočnou dĺžkou rúčky

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• lahke
    • fiskars znacka
    • pevne
    • pogumovanie na rucke nie je velmi odolne

pri rozbalovani (prisli zabalene vo velmi velkej vrstve folie, bublinkovej folie a lepiacej pasky) som nozom zasiel prilis blizko ku rucke a rozrezal som pogumovanie. Necakal som, ze to bude len tak volne. Nastastie som rozrezal asi len tri centimetre, ktore som musel obrezat aby sa mi to nezatrhlo aj dalej. Inak je to slusny, odolny produkt od znamej firmy a som s nim velmi spokojny. Iba to pogumovanie je mierne sklamanie.

• , zakúpené v Penta SK s.r.o.

• lahka,pevna konstrukia,dobra ergonomia
    • nic

vyborne hrable,skoda ze nerobia same..

• , zakúpené v StavbaEU.sk

Perfektne ľahké